Rotyog a paprikás krumpli: Németh Szilárd HELYRETESZI a globalistákat (VIDEÓ)

Termőföldtől az étkezőasztalig. Németh Szilárd elárulta, mitől finomabb az étel, ha az nem brüsszeli, hanem magyar recept alapján készül.

Bátyját, Eisenberger Sámuelt elmebetegnek tartották, nővére pedig Lipótra került.
„Bolond volt-e Péter Gábor vagy »csak« politikai bűnöző? Bátyját, Eisenberger Sámuelt elmebetegnek tartották, nővére pedig Lipótra került. De »Benő« kórlapját is megtalálták ÁVH-s gyóntatója, Bálint István pszichiáter-tiszt lakásán.
Mindig is érdekelt a gonosz lélektana. Mert azt gondolom, senki sem eredendően az. Ebből a szempontból kifejezetten érdekes Péter Gábor élete. Korábbi cikkeimben megírtam, hogy az ÁVH rettegett vezetője akár elmebeteg is lehetett. Amikor az ÁVH-t Sztálin halála után taktikai, politikai okokból »lefejezték« [értsd: elvitették az egész balhét – a kommunista elvtársak kinyírását – a Péter-bandával, az őt irányító politikusok felelősségét szépen elkenve] mások mellett Bálint Istvánt – Ellopni a lelket, megtörni a testet című könyvem egyik antihőse – is letartóztatták. Ő volt az idegorvos-tiszt, aki Péter Gábor »mentora«, »gyóntatója« volt. Letartóztatásakor a lakásán megtalálták »Eisenberger Benő« kórtörténetét.
Az ÁVH az irat szerint megsemmisítette a dokumentumot, ami azért furcsa [vagyis fontos], mert »Eisenberger Benő« Péter Gábort takarta, aki csak később vette fel mozgalmi, magyarosan csengő nevét. Ráadásul Péter Gábor bátyja, Sámuel a visszaemlékezések és iratok szerint nyilvánvalóan »bolond« volt, az ÁVH vezére egy ismert orvossal raboltatta haza még a negyvenes, ötvenes évek fordulóján.
Az is kiderült az iratokból, hogy Péter Gábor nővére, Katalin pedig végül Lipótra került [ezt az eljárást ugye Péterék is szívesen alkalmazták, lásd Janikovszky Béláné történetét], s annak férjét, egy szerencsétlen asztalosmestert, aki az egész Péter családot támogatta korábban, kihallgatás közben verték agyon.
Őrült volt-e Péter Gábor? Nem tudjuk, de egyszer ezt is érdemes lenne körüljárni egy pszichológussal. Mit tudunk? A történet igazi vesztese Lusztig Gyula, Péter sógora volt. Ő volt a fent említett asztalosmester, aki Amerikába ment és onnan fizette felesége munkakerülő, szervezkedő öccsét, a későbbi rettegett hóhért. Péter emberei verték agyon – amikor a Főnök már rács mögött volt.
És milyen a kommunista sors? Péter Gábor 1993-as haláláig háborítatlanul élt. Budán, a Rózsadombon (ahol a többi elvtárs) egy elmés, »Simon Péter« névtábla mögött. A feleségét ugyanis Simon Jolánnak hívták. Hánykolódott azért néha éjszaka? Ha nem is az ártatlanokra, de legalább a sógorára gondolva?”
Fotó: peter gabor avh mti