Orbán Viktor elárulta, miket tervez a 2025-ös békeévben (VIDEÓ)
Örülhetnek a családok és a vállalkozások egyaránt.
Egy vállalat üzleti döntéseket hozzon, mert ha politikai döntéseket hoz, akkor politikai szereplővé válik és szembesülnie kell a politikai következményekkel is.
„Ezt követően az »Ákos-ügy« kapcsán hozott döntéssel szállt be a Telekom a liberális véleménydiktatúra boszorkányüldözésébe. A német vállalat viszont így azokkal a liberálisokkal került egy politikai platformra, akik minden nap meg akarják mondani a társadalom túlnyomó többségének, hogy kiket is kellene befogadni, mit kellene gondolni a gazdaságról és a társadalomról, illetve úgy általában mindenről. Persze ha valaki mégis másként gondolkodik, az azonnal szembetalálja magát a véleménydiktárorok haragjával.
Egyébként vajon végiggondolta a Telekom, hogy az »Ákos-ügy« kapcsán mi lenne a helyzet »fordított esetben«? Egy magánszemély a Telekom liberalizmusa ellenére sem dönthetne úgy – bár fizető ügyfél –, hogy mindenféle pénzügyi veszteség nélkül felmond, mondjuk egy több éves hűségnyilatkozattal megpecsételt szerződést »értékrendi ellentétekre« hivatkozva. Ez ugyanis már ellentétes egy külföldi multi liberális értékvilágával.
Persze a »modern« magyar baloldalt sem kell félteni: karácsony, a családok ünnepe előtt ismét sikeresen beálltak egy külföldi multicég mögé ahelyett, hogy a társadalmat érintő legfontosabb kérdésekkel, a demográfiai helyzettel, a családok és a jövő nemzedék perspektíváival lennének elfoglalva.”