- Minden ügyfélnek szüksége van médiafelületekre és bízom benne, hogy az az ügynökség, aki megkülönbözteti a különféle világnézetű fogyasztókat, előbb-utóbb magát teszi tönkre. Ettől még igaz, hogy a részrehajlás létezik, elég csak felütni két hasonló profilú és népszerűségű portált, vagy lapot az úgymond jobb- és baloldalról. Szemmel látható, hogy az egyik tele van hirdetéssel, a másikban alig találunk.
- Amit mond, azt is jelenti, hogy számos nagyvállalat és a legtöbb multicég lenézi, lebecsüli a jobboldali szavazókat?
- A multivilág egy nagyon nehéz terep. A legtöbbször nem is Budapesten, hanem Brüsszelben, Londonban, Antwerpenben döntik el, hogy mi kell a magyar reklámfogyasztónak. Ez egy multikulturális világ, tele internacionalista felfogással, amely köztudomásúlag nem barátja a patrióta, helyi érdekek érvényesülésének. Ezért is vagyunk büszkék rá, hogy ezen a nagyon nehéz terepen multicégeket is az ügyfeleink között tudhatunk. Ráadásul úgy, hogy mi csak akkor vállaljuk el a megbízást, ha elfogadják, hogy a hazai terephez mi értünk és mi csinálhatjuk a kommunikációs stratégiát, nem kintről próbálnak ránk erőltetni nem működő ötleteket. A mi ügyfeleink már megértették, hogy aki ideológiai szempontokat érvényesít, az megrendelőt fog veszteni.”