Olyan régimódi emberek vagyunk, akik jobban szeretnek veszíteni Szókratésszel, mint nyerni Marxszal

Ami a Mediaworks-harcostársakkal történik, az szégyene a közösségünknek.

A rendszerváltás után születtem, elméletileg „tiszta lappal”, nem fertőzött Marx, sem Szálasi. Azonban az idők folyamán rá kellett jönnöm, hogy bűnös vagyok, méghozzá háborús bűnös. Negyedik generációs, ha jól számolom.
„A rendszerváltás után születtem, elméletileg »tiszta lappal«, nem fertőzött Marx, sem Szálasi. Azonban az idők folyamán rá kellett jönnöm, hogy bűnös vagyok, méghozzá háborús bűnös. Negyedik generációs, ha jól számolom.