Miről szól a Jobbikkal folytatott vita? Nem másról, minthogy leleplezzük a pártot, hogy nem hagyjuk, hogy a Jobbik vita nélkül ússza meg a mindennapokat, hogy emberek a Jobbikra adott érdemi reakció híján ne gondolhassák azt, hogy egy valójában az EU-ból hazánkat kivezetni akaró társaság valós politika felelősséggel bírhat.
Ma ugyanis sokan ezt gondolják, amit a Jobbik valamivel több, mint 20%-os szereplése bizonyít. Ezt a Jobbik úgy érte el, hogy soha nem tett senki komoly erőfeszítést arra, hogy leleplezze. Lehet azt mondani, hogy dehogynem, mennyi és mennyi sajtóközlemény jelent meg, mennyi lemondásra való felszólítás volt.”