Olyan régimódi emberek vagyunk, akik jobban szeretnek veszíteni Szókratésszel, mint nyerni Marxszal

Ami a Mediaworks-harcostársakkal történik, az szégyene a közösségünknek.

Fölösleges magyarázni, bár sokan mintha nem fognák fel, miért kell ellenőrzött körülményeket teremteni az Ozora fesztiválon.
„Sokan megállapították már, hogy a Sziget mára egy vérprofin szervezett szórakoztató gépezet lett, a legtöbb dolog pontosan koordinálva, olajozottan működik a jegyváltástól a beléptetésen és az összes többi szolgáltatáson át a taxirendelésig hazafelé. Több ezren dolgoznak a rendért, a tisztaságért, azért, hogy lehetőleg mindenki elégedetten távozzon. Több ezren dolgoznak tehát – a szabadság illúziójáért. Azért, hogy a vendégek néhány napig szabadnak érezhessék magukat, miközben mégis ellenőrzött körülmények között, nagyjából biztonságban vannak. (...)