Medvegyev: Minden áldozatot megbosszulunk!
Az orosz biztonsági tanács elnökhelyettese nem sok jót ígér a moszkvai terrortámadás elkövetőinek.

Az ukrán elnök szerint Oroszország több százezer terroristát küldött Ukrajnába a háború kitörése óta.

Nyitókép: UKRAINIAN PRESIDENCY / ANADOLU / ANADOLU VIA AFP

Volodimir Zelenszkij ukrán elnök a szombat esti videóüzenetében arról beszélt, hogy szerinte Vlagyimir Putyin egy söpredék, amiért Ukrajnára akarja fogni a moszkvai terrortámadást – írja a BBC.
Az ukrán elnök arról is beszélt, hogy Putyint jobban érdekli, hogy Ukrajnára kenje a támadást, minthogy megnyugtassa saját állampolgárait.
Volodimir Zelenszkij arról is beszélt, hogy Oroszország több százezer terroristát küldött Ukrajnába a háború kitörése óta.
***
Ezt is ajánljuk a témában
Az orosz biztonsági tanács elnökhelyettese nem sok jót ígér a moszkvai terrortámadás elkövetőinek.

***
Kapcsolódó cikkek a Háború Ukrajnában aktában.

Az ukrán légierő parancsnokságának jelentése szerint az orosz hadsereg szerdára virradóra különböző típusú rakétákkal, valamint 138 csapásmérő és álcadrónnal támadott ukrajnai célpontokat.


A teherhajó 22 fős legénységét az orosz haditengerészet egységei biztonságba helyezték Novorosszijszk kikötőjében.


Az orosz védelmi minisztérium szerint két újabb település került ellenőrzésük alá, miközben jelentős ukrán veszteségekről is beszámolt.
