Covidos lett a német kancellár

2023. december 18. 15:02

Olaf Scholz bízik abban, hogy nem lesz komolyabb szövődménye a betegségének.

2023. december 18. 15:02

A német kancellár az X-oldalán arról számolt be, hogy elkapta a Covid-19-et.

„Ez nyilvánvalóan nem olyan meglepetés, aminek örülök. A jelenlegi Covid-19 tesztjeim két csíkot mutatnak.

Kevés tünettel, enyhe lefolyással számolok,

de egyelőre csak az íróasztalomról dolgozom” – írta Olaf Scholz.

***

Ezt is ajánljuk a témában

Nyitókép: DURSUN AYDEMIR / ANADOLU / ANADOLU VIA AFP

Összesen 35 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
andris-923
2024. február 14. 17:34
Nem mer kimenni a gazda tüntetésre de ahogy elnézem a képet a szeme sem áll jól
Válasz erre
0
0
Niita
2023. december 19. 06:31
Az oltások működnek! Ja, nem. Oltasd be még magad nyolcvanszor, te patkány. Az sms mutyiból biztos jut még pár vakcina a szervezetedbe.
Válasz erre
1
0
europész
2023. december 18. 19:13
Malacképű megérdemli.
Válasz erre
1
0
Gonella
2023. december 18. 17:43
rossz helyre tette a maszkot, meg lett az eredménye! https://blobs.alfahir.hu/covers-by-articles/290b80a2-1d36-44b0-b7b8-db50c1f735d4/f2d4bf74-0d76-4a68-a843-d22970952eee/1200x800.webp
Válasz erre
3
0
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!