
Pokoli orosz támadássorozat érte Kijevet az éjjel
2023. május 29. 08:52
Drónokat és rakétákat páruzamosan lőttek a városra.

A kijevi katonai közigazgatás Telegramon arról számol be, hogy több mint 40 támadóeszközt semmisített meg Kijev felett a légvédelem. Azt írják,
a várost drónokkal támadta az orosz hadsereg, de ezzel párhuzamosan rakétákkal is megszórták őket.
Hangsúlyozzák: a károk felmérése folyamatban van. Hozzáteszik:
májusban ez már 15. orosz csapás volt az ukrán főváros ellen.
Vitalij Klicsko kijevi főpolgármester szerint ugyanakkor a kritikus infrastruktúrát nem érte találat, valamint senki sem sérült meg.
Fotó: EyePress News / AFP
Összesen 156 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
Potymog
2023. május 29. 22:21
" a kritikus infrastruktúrát nem érte találat, valamint senki sem sérült meg "
Nem értem. Ha semmit és senkit sem találtak el, akkor miért tesznek a cikkhez totálkáros házakat?
Válasz erre
0
0
hzs3921
2023. május 29. 19:48
Csakhogy ez a fotó NEM Kijevben készült, hanem Borodiankán április 5-én....
Hírhamisítók....
https://www.upi.com/Voices/2022/04/18/ukraine-rebuilding-Ukraine-Russian-war-reforms/7121650285831/
Válasz erre
0
1
Johann Luipigus
2023. május 29. 17:41
Hány budit sikerült eltalálni?
Válasz erre
0
2
budihazi gabriellák
2023. május 29. 17:39
Nyugi patkányok az ukrán légvédelem az összes ork náci rakétát meg drónt megsemmisített a picsába, kevesek vagytok putylinácik:DDD
Válasz erre
0
3







