Fleck Zoltán alaposan kihúzta a gyufát – a baloldali jogász ezúttal túl messzire ment a hergelésével

A jogtudós már négy éve is alkotmányellenes megoldásokat javasolt az akkori ellenzéknek, most a köztársasági elnököt vette célba.

„Jó látni, milyen népszerű ez az erdélyi édesség, és azt is, hogy a híre ilyen messzire eljutott” – fogalmazott a köztársasági elnök.
Ahogy arról a Mandiner is beszámolt, Kanadába látogatott a napokban a magyar államfő.
Novák Katalin egyik keddi Facebook-bejegyzésében arról írt, hogy
„A kürtőskalácsnak nincs párja!”
Majd azzal folytatta, hogy „most már tudják ezt Ontarióban is, köszönhetően Anettnek és Toddnak, azaz a Kane családnak, akik Niagara on the Lake-en működtetik a Budapest Bakeshopot, szívvel, szeretettel, két üzletben több, mint húsz alkalmazottal” – derültek ki a részletek a posztból.
A hagyományos ízek mellett sós, sajtos, töltött, oreos, nutellás kürtőskalácsot is készítenek, sőt, szendvics formában is kapható a finomság – sorolta a köztársasági elnök.
„Jó látni, milyen népszerű ez az erdélyi édesség, és azt is, hogy a híre ilyen messzire eljutott. Kedves Anett, Todd, köszönöm a mai találkozást!” – zárta gondolatait Novák Katalin.
A vonatkozó bejegyzést alább tekinthetik meg:
Nyitókép: Novák Katalin Facebook-oldala