Ott vannak az ukránok a Tiszában, a Tisza eltörölné a védett benzinárat – itt az új Mesterterv

Kapitány István eltörölné a védett benzinárat, Panyi Szabolcs bebukott, az ukránok belátnak a Tiszába. Itt a Mesterterv legújabb adása.

A Sky News uniós forrása szerint ugyanakkor a gyorsított eljárású EU-s csatlakozás jelen állás szerint „valószínűtlennek tűnik”.

Volodimir Zelenszkij bejelentette, hogy aláírta az EU-s csatlakozási kérelmet, ezzel Ukrajna kérelmezte, hogy EU-s taggá válhasson – írja a Sky News. A portál európai tudósítója ugyanakkor hozzátette: a gyorsított eljárású EU-s csatlakozás a jelen állás szerint „valószínűtlennek tűnik”.
Zelenszkij szombati tárgyalásai után is említette, hogy Ukrajna számára kedvező lenne a gyorsított uniós tagság, melyet Lengyelország és Svédország is támogatásáról biztosított.

Nyitókép: Twitter
