Két út áll az Európai Unió előtt: az egyik a történet végét jelentené

Egyre világosabb, Orbán Viktor miért hangoztatja régóta, hogy a brüsszeli politika irányát meg kell változtatni.

A jogi csapat vizsgálja a nemrég megjelent South Park-paródiát.

Mint arról beszámoltunk, kiparodizálta Harry herceget és Meghan Markle-t a South Park, „Kanada hercege”-ként bemutatva a brit herceget. A paródia szerint Harry és Meghan hangosan könyörögnek a magánéletért, és világ körüli turnéba kezdenek azt harsogva, hogy hagyja már őket mindenki békén.
Ez úgy tűnik, nem tetszett a hercegi párnak: a Mirror szerint már a jogi csapatuk vizsgálja a paródiát – és ha ők úgy tanácsolják, a pár a bírósághoz fordulhat.

A South Park főleg azt figurázta ki, hogy Harry herceg és Meghan Markle elvileg a privát szférájuk megőrzése érdekében szakadtak el a brit királyi családtól, közben azonban minden lehetséges platformon szerepelnek, Harry még egy botrányos önéletrajzi könyvet is megjelentetett nemrég.
Nyitókép: Toby Melville / POOL / AFP