A fehérorosz légvédelem lőtt le egy ukrán rakétát

2022. december 29. 14:26

A BelTa fehérorosz állami hírügynökség korábban azt jelentette, hogy egy ukrán SZ-300-as légvédelmi rakéta csapódott be fehérorosz területen.

2022. december 29. 14:26
null

Mint arról már beszámoltunk, sajtóértesülések szerint fehérorosz területre csapódott egy rakéta, melyet egy ukrán Sz-300-as légvédelmi rendszer lőhetett ki, erről ír legalább is a Portfolio a fehérorosz breszti régió helyi Vkontakte-oldalain felbukkant információk alapján. Az első információk szerint áldozatok nincsenek. 

A fehérorosz védelmi minisztérium a nap folyamán megerősítette a korábbi hírt, miszerint a fehérorosz légvédelem lőtte le csütörtökön helyi idő szerint 10 óra tájban az SZ-300-as ukrán rakétát. A BelTa fehérorosz állami hírügynökség korábban azt jelentette, hogy egy ukrán SZ-300-as légvédelmi rakéta csapódott be fehérorosz területen.

Miközben Ön ezt olvassa, valaki máshol már kattintott erre:

Gyere hozzánk podcastet készíteni!

Gyere hozzánk podcastet készíteni!
Tovább a cikkhezchevron

A védelmi minisztérium Telegram-csatornáján közölt jelentés szerint a fehérorosz légvédelem Breszt megye Ivanava kerületében, Harbaha településnél lőtte le az ukrán rakétát, melynek darabjait egy szántóföldön találták meg. Az eseményről tájékoztatták Aljakszandr Lukasenka fehérorosz elnököt.

Miközben Ön ezt olvassa, valaki máshol már kattintott erre:

Gyere hozzánk podcastet készíteni!

Gyere hozzánk podcastet készíteni!
Tovább a cikkhezchevron

Összesen 43 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
citromosParizer
2022. december 29. 19:05
Stoltenberg és a lengyelek most kussolnak, hogy nekik ez nem sikerült! mekkora égés már :D
Válasz erre
1
0
George Soros 2.0
2022. december 29. 16:32
Zselé logikával akkor most a Zukránok megtámmatták Fehéroroszországot!
Válasz erre
1
0
csulak
2022. december 29. 16:26
az ukriknak szabad ams orszagat lonni ! a NATO megengedi ezt is nekik !
Válasz erre
3
0
Benedek Zsolt
2022. december 29. 15:43
https://www.youtube.com/watch?v=5QrfxVH2B0s
Válasz erre
1
1
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!