Navracsics elárulta, mit gondol a Fidesz megújulásáról

A volt miniszter szerint még nem dőlt el, megmaradhat-e a Fidesz.

A párt közleménye szerint Kálmán az „Orbán-rendszer elkötelezett ellenfele”.

A Demokratikus Koalíció (DK) frakciója Kálmán Olgát, az ellenzéki párt országgyűlési képviselőjét, korábbi műsorvezetőt nevezte ki szóvivőjének.
A DK az MTI-hez vasárnap eljuttatott közleményében úgy fogalmazott, Kálmán Olga, a párt elnökségi tagjaként többször bizonyította, hogy az
„Orbán-rendszer elkötelezett ellenfele, és fáradhatatlanul fog harcolni a Parlamentben országgyűlési képviselőként is a következő négy évben a magyar emberekért”.
(MTI)
Nyitókép: Képernyőfotó