Vannak dolgok, amiket nemcsak racionálisan kell értenünk, vagy elsősorban nem racionálisan kell értenünk, hanem átéreznünk kell és részt venni benne. Vízkereszt is ehhez segít hozzá. Szilvay Gergely írása.
Kemény menet, de nagyon megéri, húsvétra pedig olyan férfi válhat a résztvevőből, akinek fókuszában Isten és a családja áll. Ma kezdődik az Exodus90 lelkigyakorlat.Tiboldi Ákost, a kezdeményezés magyarországi koordinátorát kérdeztük.
Az eset kapcsán az oktatási miniszter is megszólalt.
p
0
0
0
Hírlevél-feliratkozás
Ne maradjon le a Mandiner cikkeiről, iratkozzon fel hírlevelünkre! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és elküldjük Önnek a nap legfontosabb híreit.
Összesen 8 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
narancs
2010. április 02. 16:44
Nagy baki a feket arc az tény:)
Válasz erre
0
1
tevevanegypupu
2010. április 02. 16:43
Emlekszem annak idejen milyen nagy vihart kavart, hogy egyedul Judas fekete. Viszont Maria Magdalena ariaja olyan sikeres volt, hogy az eskuvore bevonulo parok - marmint a tanacsra, nem a templomba - sokan kertek a naszindulo helyett.
Válasz erre
0
0
Hispan07
2010. április 02. 16:06
Már csak azt mondjátok meg, miért Jesus Christ Superstar? Amerikaiul beszélni menő?
Válasz erre
2
2
adamo
2010. április 02. 09:10
Too much heaven on their minds ;)
Válasz erre
0
0
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!