Nem jött be a balos sajtó jóslata: nem ingatta meg a választás az Opus-t és a 4iG-t

2026. április 30. 13:31

Csütörtök délelőtt óriási volt tapasztalható a Budapesti Értéktőzsdén.

2026. április 30. 13:31
null

A baloldali lapok – például a Telex – előrejelzései ellenére megfordult a széljárás a budapesti részvénypiacon.

A portál korábban arról írt, hogy a választások miatt zuhanórepülésbe kezdhetnek NER-hez közeli cégek értékpapírjai.

Miközben Ön ezt olvassa, valaki máshol már kattintott erre:

Valami nagyon nem stimmel: ezért beszél mindenki még mindig Orbán Viktorról

Valami nagyon nem stimmel: ezért beszél mindenki még mindig Orbán Viktorról
Tovább a cikkhezchevron

Ezzel szemben azonban csütörtök délelőtt óriási emelkedés volt tapasztalható a Budapesti Értéktőzsdén, ugyanis az Opus és a 4iG részvényei is több mint 10 százalékpontot javultak.

Ezt is ajánljuk a témában

Nyitókép: Pexels

***

 

Összesen 3 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
Hejjas_Ivan_Egyenlo_Banasmod_Szakkollegium
2026. április 30. 14:10
egyébként mind a két vállalatban van részesedése a blackrocknak mi van bütyök, leszóltak?
Válasz erre
0
0
cint04
2026. április 30. 13:54
nem vagyok egy tőzsdeguru nehány innen - onnan leesett (occsóért adták a dóógozóknak) részvéyem van és soha nem sikerült még a mélyponton vennem, de most igen 4IG rulez!!! :D
Válasz erre
0
0
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!