Ezúttal is akadt prémiumkifizetés a csődközeli Budapesten

Karácsony Gergely főpolgármester ismét úgy döntött, több millió forint jár a fővárosi cégvezetőnek.

A vonaljegy marad 350 forint.

„Az apa férfi, a benzinár nő, a vonaljegy marad 350 forint.
#Budapest”
Nyitókép: MTI/Koszticsák Szilárd