Elmondta: nem irigyli a parlamentbe bekerülő Momentumot, mert szerinte most, ha valaki felszólal az Országgyűlésben, az senkit nem érdekel. Bár a választás estéjén sokan szomorúak voltak, de azért egyben maradt a párt. A pártelnök szerint hálásnak kell lenniük azért, hogy 71 helyen kellett elindulniuk, mert sosem volt ennyi „kutyapártos-csapat”.
Hibák a kampányban
Szerinte nem csak azt rontották el a kampányban, hogy nem volt elég magas sem az ő, sem a másik társelnök, Döme Zsuzsanna fizetése, ezért nem tudtak kampányolni, hanem abban is hibát lát, hogy az ország fele a mai napig azt hiszi, hogy a Kutyapárt annyi, hogy kifestik a járdát, néha elviszi a rendőr és vicces mondatokat írnak a Facebookra. A másik, ami nehézség volt számukra, hogy nem tudtak a kampány elejére félretenni pénzt.