Fogynak a napok: hamarosan 30 ezer migránst kellene befogadnia Magyarországnak – csak egy módon kerülhető el

A jövő évi választásnak is súlyos tétje van. Magyarországnak még van lehetősége megakadályozni a brüsszeli terv beteljesedését.

Meleg, homoszexuálissá konvertáló terápiákat tartott, kutyafetisiszta lett az amerikai Atomenergia Hivatal új helyettes titkára.

A Biden-kormányzat nemrég kinevezte Sam Brintont a nukleáris energia, valamint a fűtőanyag- és hulladékártalmatlanítási osztály vezetőjévé. A kinevezés nem Brinton szakértelme, hanem rendkívül furcsa szokásai valamint szexuális fétisei miatt kap nagy médiafigyelmet. Sam Brinton, aki maga meleg, az LMBTQ közösség elkötelezett híve.
Sam áltudományos terápiát tartott, mielőtt kinevezték, ahol

ha nem „érezték” a meglévő identitásukat. Brinton emellett népszerűsítette az állatos szexuális szerepjátékokat.

Nyitókép: Középen Sam Brinton.
Forrás: Instagram