a főváros vezetői nem mondják el őszintén az igazságot a Városháza tervezett eladásáról.
„Ehelyett mindent és mindenkit letagadnak, és sebtében összehívott sajtótájékoztatón próbálnak előremenekülni. De minden hiába, lassan be kellene vallani a dolgokat” – fogalmazott az álarcos alak, majd hozzátette: „az igazság az, hogy a főváros jó pár ingatlanját akarta fű alatt, közvetítők révén értékesíteni. Főleg külföldi üzleti köröknek, jutalékért cserébe. A Városháza miatt legalább öt, külföldi hátterű befektetői csoporttal tárgyaltak”. Erre Anonymus szerint bizonyíték is van.
Rejtélyes fotó látott napvilágot