Kiderült, mi a titka Magyarországnak: Lengyelország egy ponton végzetes hibát követhetett el (VIDEÓ)

„Lengyelországnak brüsszelita kormánya van, és így ők minden energiaszolgáltatással kapcsolatos ajánlást elfogadtak” – mondta a kormánybiztos.

A publicista szerint „sok gusztustalan dolgot láttunk már a baloldaltól, de ez mindenen túltesz”. Mint fogalmazott: szerinte „Gyurcsánynak a saját párttagjai élete sem számít”.
„Azért, hogy többen ne haljanank meg elmebeteg politikája miatt, most itt arra kérem Gyurcsány Ferencet, hogy ezt a nagyon gusztustalan, emberek életét veszélyeztető kampányt, hogy a kínai vakcina nem jó, legyen kedves fejezze be!” – szólította fel a publicista videójában Gyurcsány Ferenc, DK-elnököt.
Apáti Bence leszögezte: szerinte „sok gusztustalan dolgot láttunk már a baloldaltól, de ez mindenen túltesz”. Mint fogalmazott: szerinte