Miképp arról mi is beszámoltunk, az Újpest legendás, 45-szörös válogatott labdarúgója, Törőcsik András kórházba került koronavírus-fertőzés miatt.
November elején kiköltözhetett a Honvéd kórház budakeszi rehabilitációs intézetéből, amelynek évek óta lakója volt. A koronavírus-járvány miatt az egészségügyi intézményben nem végezhetett rehabilitációs gyakorlatokat, mivel gyúró-terapeutája, Pintér István nem járhatott be hozzá, s a Pénzügyőr-pályára sem járhattak ki, hogy a szabadban végezhessék az erőnléti edzéseket.