Veterán fideszes politikusok „szóltak rá” a nemzeti tőkésekre: ezt kellene tenniük most
„Sokszor kellett egyes nagytőkések viselkedése miatt tartaniuk a hátukat a havi fizetésből élő jobboldaliaknak, így a sajtó munkatársainak is”.

Ami a Mediaworks-harcostársakkal történik, az szégyene a közösségünknek.

„Nekem ugyan meggyőződésem, hogy a mindenfajta nyílt leveleknek a hatása, bármikor, bárkitől, bárhova, bármiért rendkívül csekély hatásfokú, de ettől még Orsi minden alábbi szavával egyetértek. Pár napja is leírtam, hogy ami a Mediaworks-harcostársakkal történik, az szégyene a közösségünknek.
És nyilván nem változik semmi, de mi már csak olyan régimódi emberek vagyunk, akik jobban szeretnek veszíteni Szókratésszel, mint nyerni Marxszal.”
Ezt is ajánljuk a témában
„Sokszor kellett egyes nagytőkések viselkedése miatt tartaniuk a hátukat a havi fizetésből élő jobboldaliaknak, így a sajtó munkatársainak is”.

Nyitókép: Képernyőkép