Szégyen! Még Deák Bill Gyulának is magyarázkodnia kellett

2026. május 01. 06:50

Tort ül a gonoszság.

2026. május 01. 06:50
null
Csépányi Balázs
Magyar Nemzet

„Mint ismert, Molnár Áron (noÁr) néhány napja olyan bejelentést tett, amely szerint létezik egy titkos, nyilvánosan nem elérhető pályázat, amelyen keresztül 17 milliárd forintot osztottak ki többek között zenészeknek, akik segítették a Fideszt.

A fröcsögő, erőszakos, félművelt színész ezzel a Rákosi-időket idéző gyanúsítgatásával azt érte el, hogy a magyar zenei élet egyedülálló zsenijének, Deák Bill Gyulának is magyarázkodnia kellett.”

Miközben Ön ezt olvassa, valaki máshol már kattintott erre:

Valami nagyon nem stimmel: ezért beszél mindenki még mindig Orbán Viktorról

Valami nagyon nem stimmel: ezért beszél mindenki még mindig Orbán Viktorról
Tovább a cikkhezchevron

Ezt is ajánljuk a témában

Nyitókép: Purger Tamás / MTI

***

 

az eredeti, teljes írást itt olvashatja el Navigálás

Összesen 32 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
boomaire
2026. május 04. 20:03
Ez is egy Zsolt bácsi típusú rágalomhadjárat volt a totális hatalomra törő globalisták oldaláról, hogy szétzilálják a jobboldali közösséget. Sajnos ezt is rosszul kezeli a mi közösségünk, mert nem zár össze, és utasítja vissza a rágalmakat, hanem mindenki igyekszik félreugrani a felénk dobált szarkupacok elől.
Válasz erre
0
0
boomaire
2026. május 04. 19:59
Mindig azt vallottam, hogy hallgattassék meg a másik fél is! Azért veszítette el a választásokat a Fidesz, mert 1. az ellenfél elérte, hogy a szimpatizánsai teljesen figyelmem kívül hagyták a kormányoldal médiáját, 2. a jobboldali emberek pedig hallgattak az ellenfél rágalmaira, mielőtt megkérdezték volna az érintettet. Ma a Hírtv-ben Hankó Balázs leköszönő miniszter, és az NKA elnöke elmondta mi történt. Az előző évben kultúra támogatására elköltött 650 milliárd forintból megmaradt 17 milliárdot egy erre a feladatra létrehozott bizottság osztott szét az '56-os forradalom 70. évfordulójára készülő programokra kiírt 1100 pályázatra. Szóval L.Simon, Baán, és Vidnyánszky is elkövették azt a hibát, hogy bedőltek az újabb liberális rágalomnak, és első indulatukban a tények megismerése nélkül nyilatkoztak. A minisztérium nem csak fideszközeli személyeket támogatott, mert még a "Rendszerbontó buli" több résztvevője (köztük Ecrü is) kapott 100 millió forint állami támogatást.
Válasz erre
0
0
bunko-jobbos
2026. május 02. 10:11
Bill szerintem nyilvánosan sosem politizált üzleti érdekből. Bill egy korszakosan jó zenész (volt sajnos, mostanában rendre elfelejti a szövegeket, nagy rajongója vagyok, így ezt tudom, de ez nem von le az értékéből) Noár meg egy fostos ripacs.
Válasz erre
2
0
mreinstand-3
2026. május 01. 21:09
“ A Nemzeti Kulturális Alap (NKA) Bizottságában is jelentős feszültséget okozott az a nyilvánosságra került lista, amelyből kiderült, hogy az NKA egy kivételesen nagy összegű, 17 milliárdos kiemelt kulturális keretéből nemcsak a Fidesz-kampány celebjeinek juttatott sok millió forintot, de olyan programokra is, mint főző- és evőversenyek, amelyeket nehéz kiemelt kulturális programnak nevezni. Forrásaink szerint az NKA csúcsbizottságának több tagja is megdöbbent a nyertes pályázók névsorán és a megítélt összegeken, noha azokat elvileg ők hagyták jóvá, és még az eddigi kultúrpolitikával szembeni kritikussággal nehezen vádolható bizottsági tag, Vidnyánszky Attila is úgy fogalmazott: „leesett az állam, hogy milyen pénzek mentek és kiknek”. Nagyon úgy tűnik ugyanis, hogy a bizottság egy egészen más beszámolót hagyott jóvá április 23-án: ők nem azt a 34 oldalas NKA-dokumentumot látták, amelyik aztán felkerült az intézmény oldalára.”
Válasz erre
0
1
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!