Péntek délelőtt ismét a Karmelitába, Orbán Viktor nemrég távozott miniszterelnök egykori székhelyére látogatott Magyar Péter, aki ezúttal Pósfai Gábor belügyminiszterrel, Vitézy Dávid beruházási és közlekedési miniszterrel, valamint Szabó Bencével, a Nemzeti Nyomozóiroda korábbi századosával érkezett az épület Sándor-palotához közelebb eső bejáratához – számolt be a Telex.
A kormányfő a helyszínen elmondta, hogy 2021 óta áll kordon a Karmelita Palota körül, és azt kérte a belügyminisztertől, hogy bontsák le a kordont,