Budapesten 8 százalékon áll a Fidesz

2026. június 05. 14:37

Csak így tovább lefelé, ennyit se érdemelnek!

2026. június 05. 14:37
null
Tordai Bence
Facebook

„Budapesten 8%-on áll a Fidesz. Csak így tovább lefelé, ennyit se érdemelnek!”

Nyitókép: Képernyőkép 

 

az eredeti, teljes írást itt olvashatja el Navigálás

Összesen 137 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
manyika-1
2026. június 07. 12:11
Csak szeretnéd magadnak a 8 %-ot, a bányászbéka segge alatt vagytok, házad már lebontva? Dugulj már el, a szekta annyira ocsmány gyűlölködő, hogy akik igazán visszavárják a Fideszt, szépen csendben vannak, várnak a jobb időre türelmesen, mert eljön, nem mennek le egy bizonyos szint alá, a szektások annyira agymosottak, szánalomra méltók, sohase lesz jó nekik senki és semmi, várják a sült galambot de az már régen elfogyott.
Válasz erre
0
0
Hanno
2026. június 07. 12:04
A Párbeszédnél nincs lejjebb. Ti már nem is vagytok!
Válasz erre
0
0
imcsi73
2026. június 07. 06:51
Há, te meg visszaböfögtél a csatornából? Mert te meg azt érdemelted meg. Maradj is ott!
Válasz erre
1
0
xerxesz
2026. június 06. 23:29
hát kedves mrsalekonfekcióból öltözködő valamikori, törvényeket korrupcióval kijátszani szándékozó politikus... Bencuska, a 8% az pontosan végtelenszer több a nullánál, ami ugyebár a te jelenlegi támogatottságod... szerintem ennyit is érdemelsz...
Válasz erre
1
0
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!