Választás 2026Választás 2026

A Telexnél nem borzadnak el, ha egy negyvenes arc 15 éves gimnazistáknak mutogatja a p@csét

2026. április 11. 12:43

De a normális emberek nem annyira kedvelik az efféle performanszokat.

2026. április 11. 12:43
null
Apáti Bence
Facebook

„Mondjuk lehet, hogy a Telexnél nem borzadnak el, ha egy negyvenes arc 15 éves gimnazistáknak mutogatja a p@csét, sőt.. 

de a normális emberek nem annyira kedvelik az efféle performanszokat.”

Miközben Ön ezt olvassa, valaki máshol már kattintott erre:

Ez lehet a választások legnagyobb meglepetése: nem akkor hirdethetnek végeredményt, amikor mindenki gondolná

Ez lehet a választások legnagyobb meglepetése: nem akkor hirdethetnek végeredményt, amikor mindenki gondolná
Tovább a cikkhezchevron

Nyitókép: képernyőfotó

 

az eredeti, teljes írást itt olvashatja el Navigálás

Miközben Ön ezt olvassa, valaki máshol már kattintott erre:

Magyar g*ci nagy háborúra készül, Orbán rutinja dönthet – itt az új Mesterterv

Magyar g*ci nagy háborúra készül, Orbán rutinja dönthet – itt az új Mesterterv
Tovább a cikkhezchevron

Összesen 25 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
sarzal
2026. április 11. 14:11
még nem hallottam a nevét, de mostantól sztár lehet belőle.....nem lehetünk igényesek, ilyenek jutnak
Válasz erre
0
0
states-2
2026. április 11. 13:44
Remélem a hatóságok felkészültek arra, hogy holnap, miután a Fidesz felmossa ezzel a drogos komcsi söpredékkel az Andrássy utat, amit tegnap romba döntöttek, hogy ennek a többszöröse következik.
Válasz erre
2
1
2026. április 11. 13:39 Szerkesztve
Lúzerfutam. Az pedig nem érv, hogy valaki tegnap még Fideszes volt. Mert ha ott nem találta meg a számítását (tele van a bolygó megnemértett nárcisztikussal...) most próbál egy másik székre átülni, hátha. Mindig vannak Júdások. Legalábbis nekem így tűnik, politikán kívüli nézőként.
Válasz erre
0
0
Hangillat
2026. április 11. 13:36
"„Mondjuk lehet, hogy a Telexnél nem borzadnak el" Pedig ott sok borz van, almot gyűjtenek, meg sem állnak, amíg í nics meg a 6alom.
Válasz erre
0
0
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!