Ezzel ugye azt akarták a világ tudtára adni, hogy „mocskos Fidesz”, meg „Orbán, takarodj”, hogy ők bizony itt vannak, és Magyar Péter szerint az övék a többség. Meg hogy meg fogják nyerni a választásokat. Méghozzá kétharmaddal.
A programjuk pedig maga a Becsali csárda, mert nem hozzák nyilvánosságra, különben börtönbe kerülnének.
Ezt Ruszin-Szendi mondta egy frissen nyilvánosságra került hangfelvételen. Tudják, az a Ruszin-Szendi, aki kérkedik is erőszakra való hajlamával, mert neki viszket a tenyere, meg „ki is van rá képezve”, azt szereti, „amivel ölni lehet”, sőt: „aki belém köt, az rószba köt bee, most szólok (sic!)”. Egyébként mindegy is, ha nyilvánosságra hozzák a progjamjukat, ha nem, mert ha abban nem éppen az aranytojást tojó tyúkok vannak rögzítve, akkor azonnal letagadják, hamisítványnak bélyegzik, s helyére hazudják a csodatyúkokat, meg a tejjel-mézzel folyó Kánaánt.