„Gratulálok én is meg minden, de ez azért nagyon vicces. Ebben a szörnyű diktatúrában van ez a két lehetőség: börtönbe csuknak, vagy kapok félmilliárdot. A szőrözőknek mondom, akik már megint fogalmatlanul tudálékoskodni fognak a »kapok« szó miatt; természetesen ez az adófizetők pénze, viszont az állam osztja.
A kormánytöbbségnek néhány jogszabály-módosításba kerülne, hogy ez az egész ne legyen. Egyben itt ragadnám meg az alkalmat, hogy még jobban gratuláljak a szuverenitásvédelmi izének, hogy parádés marketinggel megtolta a NER-ellenes médiát. Ha úgy tetszik: több száz millióval megfejelte az ellenzéki kampányt. Kész Észak-Korea!