Nem lehetett a KDNP alelnöke, úgy megsértődött, hogy inkább elárulta a pártját a Partizánban Gaal Gergely

2025. május 23. 18:05

A politikus videóban jelentette be csütörtök este, hogy lemond a párt országos elnökségében betöltött tisztségéről.

2025. május 23. 18:05
null

Gaal Gergely, a KDNP lemondott elnökségi tagja volt a Partizán vendége pénteken. A politikus videóban jelentette be csütörtök este, hogy távozik a párt országos elnökségében betöltött tisztségéről, miután nem lehetett alelnök, majd kritizálta a párt működését.

Az interjú kapcsán elgondolkodtató kérdéseket tett fel a Facebook-oldalán Hont András.

„Aki 2025-ben, 19 év párttagság, kétszeri parlamenti képviselőség után döbben rá, hogy a KDNP nem önálló entitás, azzal nem közéleti műsorban kell beszélgetni, hanem a pszichiátrián.

Mi lesz a következő szenzációs felismerés?

A Párbeszédnek nincsenek szavazói? Mészáros Lőrinc nem teljesen fair körülmények között nyeri a tendereket? Netalántán még az is kiderülhet, hogy a Tóni megjelölés Rogán Antalt jelöli? Én nem bírok már el ennyi izgalommal” – jegyezte meg ironikusan a publicista.

Nyitókép: Youtube képkivágás / Partizán

 

Összesen 131 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
Jean_Lannes
2025. május 27. 00:37
Renegát szardarab. Lapoztam.
polárüveg
2025. május 26. 10:46
Ép lelkű ember nem válik árulóvá. Minden áruló orvosi eset. Ha pénzért vált árulóvá, akkor meg a gazembersége jogszabályba ütközése a vizsgálat tárgya.
2025. május 24. 18:29 Szerkesztve
Z. A tiszába van már??? ❓🤔 Ott vannak a Fideszből, KDNP-ből kiábrándult, sértődött, bosszúálló politikai szereplők ... 💯❗ "A politikus videóban jelentette be csütörtök este, hogy távozik a párt országos elnökségében betöltött tisztségéről, miután nem lehetett alelnök, majd kritizálta a párt működését."
horvata
2025. május 24. 08:11
Másképp is lehet ezt interpretálni... Vannak emberek, akik eddig jól megvoltak belül, mert úgy tűnt gurul a szekér, most meglátták, hogy nem fog menni ez így tovább. Lenne köztük aki talán akarna változtatni, részben a valóban szükséges fejlődés, továbblépés, részben a túlélés érdekében. Amikor kénytelenek szembesülni azzal, hogy ez jelenlegi pártkeretek között lehetetlen, kilépnek. Ez így elég normálisan hangzik. És az igaz, hogy a Kereszténydemokrata Néppártra bőven ráférne a fejlődés, a továbblépés. És az is biztos, hogy ez Semjén Zsolttal (és társaival) ez nem lesz lehetséges. Én magam is nagyon örülnék, ha lenne egy valódi keresztényi szellemiségű párt, jól együttműködve az egyházakkal és a hívőkkel. De az igazi kérdés most a "lenni, vagy nem lenni". És a jelen forgatókönyv szerint a válasz is elég egyértelmű.
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!