Menczer Tamás egyértelműsítette, „meg fogjuk magunkat védeni az ukrán titkosszolgálati és kémtevékenységgel szemben”, Magyarország nem lesz az ukrán kémek felvonulási területe akkor sem, ha a Tisza Párt ezen dolgozik, illetve a miniszterelnököt is meg fogják védeni azok, akiknek az a dolguk.
A múlt vasárnapi Harcosok Klubja kezdeményezésről szólva Menczer Tamás azt mondta, a rendezvény óriási zavart okozott az ellenfélnél és minden erővel támadták, de „ez bennünket nem zökkent ki egy pillanatig sem”. Megyünk tovább, a miniszterelnök a múlt héten elmondta, hogy 10 ezerről duplázunk 20 ezerre, ez gyakorlatilag megtörtént, jelenleg a 20 ezer ember technikai beléptetése zajlik – számolt be a kormánypártok kommunikációs igazgatója. Hozzátette, szervezés alatt áll a következő rendezvény, nyár után rövidesen meglesz az időpont, „az egy még nagyobb, még erősebb rendezvény lesz”. Aki csatlakozni szeretne, a Fidesz helyi vezetőit vezetőit keresse, egyre több ilyen jelzést kapunk múlt vasárnap óta – fűzte hozzá Menczer Tamás.
(MTI)