És ezért most nagyon idegesek, akik rosszul jártak – tette hozzá. Mire a műsorvezető Rónai Egon figyelmeztette, hogy nem csak a NER-e s oligarchák pénzcsapjait zárták el, hanem az egész országét. Cseh szerint ezért dolgoznak azon, hogy minél több közvetlen támogatáshoz férjeken hozzá a települések vagy a civilek. Állítása szerint 40 milliárd euróval sikerült növelni a közvetlen források arányát.
Látom, hogy van eredménye a munkánknak”
– mondta büszkén a momentumos politikus, aki számára egy dicsőség, hogy „zavarják a rendszert azzal, hogy európai ellensúlyokat tudnak képezni az orbáni pusztításnak.”