Nyitókép: Képernyőfotó
„ (...) A Fideszben a pánikot az okozza, hogy a talajvesztésnek sokkal mélyebb okai vannak. A rezsim az eddigi választásoknak a magyarság Kárpát-medencei történetének legnagyobb gazdasági fellendülését hozó EU-s támogatási időszakból indult neki. A fideszes gyűlöletkampány, a Megafon és a többi ilyen közpénzüzemű mesterséges unintelligencia-gépezet legfeljebb fűszere, ám nem alapanyaga volt a kétharmados sikerreceptnek. Az eddigi választásokon a jónép egy szerény, ám ténylegesen létező életszínvonal-emelkedés és egy gyenge, demoralizált és minimum varacskos disznónak lefestett ellenzék között választhatott. Mára alapvetőn változott a helyzet: a rendszer tápanyagát adó uniós pénzcsapot az orbáni korrupció miatt mára elzárták Brüsszelben, a versenyképtelenné tett magyar gazdaságban pedig lassan, de elkezdett újra nőni a munkanélküliség, az államadósság a plafont verdesi, az Európa-rekorder magyar infláció pedig csak időlegesen csillapodott, ám ugrásra készen áll, így nem lehet szó választás előtti pénzszórásról.