– jelentette be döntését az építési és a közlekedési miniszter.
Vagy azért, mert félreértette annak szövegét, vagy azért, mert jó pontot akart szerezni azoknál, akik ellenzik a törvényt. Csakhogy az ellenzők nem szakmai, hanem politikai alapon támadják az új jogszabályt: szándékosan összemossák a magántőke ellenőrzött bevonását a magánosítással, a nemzeti vagyon megőrzését annak eltékozolásával” – folytatta bejegyzését.
A miniszter írása végén kifejtette azt is, hogy „nem azzal lehet megőrizni a nemzet egységét, ha félünk a változástól”. „Változásra, új szabályozásra van szükség” – hangsúlyozta.