És jó lesz így élni? Hogy onnantól a hátralévő életünkben művégtag kell? Mert igen, ez nem olyan mókás dolog, ha véletlen rosszkor, rossz helyen robban fel a petárda, könnyen így járhat az ember, és ez nem visszafordítható.
Úgyhogy drága petárdázók! Gondolkodjatok kicsit, használjátok az eszeteket, nőjetek fel, jöjjetek rá magatoktól, hogy a petárda már nem menő, és jól fog esni a következő évben is használni mindkét kezeteket!
Ha ez sem elég, akkor nézzétek meg, drága petárdázók a mentők összeállítását, mi lesz a kézfejből egy petárdabaleset után. Na, fogtok idén petárdázni?