hogy az elmúlt fél évben hiába kereste többször is a tankerület vezetőjét, ám válaszokat nem kapott.
„Kirúgott, mert tudja, hogy december elseje óta azért nem tartom meg az óráimat, mert igazságtalanul elbocsájtott kollégáimnak még mindig nem szolgáltattak igazságot. Azért döntöttem az engedetlenség mellett, mert adott szavam mindig megtartom. Októberben nyilvánosan ígéretet tettünk több kollégámmal, hogy amennyiben valakit elbocsájtanak, azonnal határozatlan idejű munkabeszüntetésbe kezdünk. Tartottuk a szavunkat, de a legtöbben közülünk azóta felmondtak, esetleg a tiltakozás más módjait választották.
Engem, az utolsót, aki még kitartott, a tiltakozás kezdete után több mint 250 nappal most elbocsájtottak”