a nő egy másik, közel 184 ezer forint értékű orsót is a ruházatába rejtett, amit viszont sikerült ellopnia.
Még aznap bejelentés érkezett a rendőrségre egy másik szolnoki üzletből is, mivel a 33 éves férfi és a 39 éves nő el akart lopni egy mobiltelefont. Először alufóliába akarták tekerni, aztán inkább egy ollóval estek neki az áruvédelmi doboznak. Miután kellően „szétollózták” azt, kivették belőle a telefont és a töltőt, amit ismételten az asszony szoknyájába akartak rejteni.
A biztonsági őr viszont mindent látott, így feltartóztatta a tolvajpárost. Az elkövetőket kétrendbeli lopás vétsége miatt kihallgatták, mindketten beismerő vallomást tettek.