„A hétvégén Miskolcon és Borsod-Abaúj-Zemplén megye számos településén megkezdi az aláírások gyűjtését a Fidesz a Stop, Gyurcsány! Stop, Karácsony! petícióhoz” – jelentette be Csöbör Katalin, a párt miskolci országgyűlési képviselője pénteken, Miskolc avasi lakótelepén, ahol többen már szignálták is az íveket.
A politikus sajtótájékoztatóján azt mondta: 2010-ben lezárult egy kudarcokkal teli korszak. „Magyarország történelmének egyik legsötétebb korszaka, egy olyan korszak, amelyben az akkori kormány hazudott reggel, délben, este, megemelték az adókat, a gáz és a villany árát, elvették a 13. havi nyugdíjat az idősektől, felszámolták az otthonteremtési és családtámogatásokat, kórházakat zárattak be, 600 milliárd forintot vontak ki az egészségügyből” – fogalmazott.