Amint azt korábban megírtuk, Gulyás Gergely Miniszterelnökséget vezető miniszter a Facebook-oldalán megosztotta a kínai és orosz vakcinák beszerzéséről szóló szerződéseket.
Hadházy Ákos közösségi oldalán reagált a történésre. Szerinte: „A kormány tényleg teljesen hülyének néz mindenkit Gulyás miniszter nyilvánosságra hozta (ez is újdonság: a saját Facebook-oldalán) az orosz és a kínai vakcinák beszerzéséről szóló szerződést. Ebből azonnal kiderül, hogy valami orbitális nagy lopás folyik itt, teljesen nyilvánosan!”