„A Fidesz-média még mindig a parizeren rugózik, most épp azon, hogy böjt alatt eszek párizsit, ami szerintük azt jelenti, hogy rossz keresztény vagyok” – így köszön be Facebook-oldalán Jakab Péter. (A Mandiner is több fejezetben írt már arról (itt és itt), hogy a Jobbik elnöke valamilyen különös okból azt posztolta ki, hogy az ő kedvence a parizer, a vizes kifli és a piros arany.)
„Mondják ezt azok a »jó« keresztények, akik Kaleta-féle pedofilokat mentegetnek, vagy épp az ereszen csúszkáló Szájereket állítják be nemzeti hősnek, miközben nem vetik meg az adriai szexpartikat sem, röviden a borkaizást” – folytatódik a bejegyzés.