A legendás miniszterelnök „munkája a köz javát, a magyarság javát szolgálta, hibái és tévedései voltak, mint mindannyiunknak, de az összkép példát adó lehet” – fogalmaz a történész a Mandinernek.
Az események a győri vasútállomáson kezdődtek, ahol a hazai ultrák mintegy 70-80 fős csoportja várt a fehérvári szurkolók érkezésére, akik körülbelül százan voltak.
Vallásról, hitről és választásról veszélyes a nagyközönségnek nyilatkozni vagy akár szónokolni, mert könnyű belefutni abba a hibába, hogy alaptalan valótlanságokat állítunk.
p
1
0
2
Hírlevél-feliratkozás
Ne maradjon le a Mandiner cikkeiről, iratkozzon fel hírlevelünkre! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és elküldjük Önnek a nap legfontosabb híreit.
Összesen 27 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Mikor Horthy-korszakról van szó, pontosabban annak az eredményeiről, akkor gyakorlatilag Bethlen-korszakot kellene mondanunk.
Kb. minden nagy eredmény hozzá fűződik. (még emlékszem, hogy az első "szabad" érettségin belőle érettségiztem :-) )
Egy előző hozzászóló írta, hogy
" Bethlen fullra járatta az arisztokratikus hatalmi önkényt" stb. stb. Ebből is látszik, hogy nem szabad a prolikra, a plebszre bízni a kormányzást, mert szar sem lesz belőle.