Miért nem indulnak Magyar Péterék az időközi önkormányzati választásokon?

Vajon mi lehet a háttérben?

Mivel nincs erkölcsi iránytűnk, ezért szorongunk Nagy Ervin filozófus, volt jobbikos politikus szerint, akinek nemrég jelent meg első könyve a liberalizmus illúzióiról.
Nagy Ervin filozófus első könyve, A liberalizmus illúziói címet viselő vitairat megjelenése kapcsán beszélgetett az íróval Szentesi Zöldi László, a Magyar Demokrata hetilap főmunkatársa csütörtök este a Polgárok Házában.
„Olyan világban élünk, ahol a szabadságot végtelenítettük, üressé, minden korlát és érték nélkülivé tettük, nincs erkölcsi iránytűnk, éppen ezért szorongunk, amely szorongás minden civilizációs betegség alapja” – fejtette ki a filozófus, a Jobbik egykori vezetője.