Nyilvántartásba vette az első jelöltet a november 23-ai újpesti időközi parlamenti képviselő-választásra a fővárosi 11. számú országgyűlési egyéni választókerületi választási bizottság kedden. A testület keddi határozatával vette nyilvántartásba Hollósi Antal Gábort, a Fidesz-KDNP jelöltjét, miután az összegyűjtötte az induláshoz szükséges 500 érvényes ajánlást a választókerületben élőktől.
Az ajánlásgyűjtés október 6-án kezdődött, a jelöltek bejelentésére október 20-án 16 óráig van lehetőség. Az országgyűlési egyéni választókerületben induló jelölteknek 500 érvényes ajánlást kell összegyűjteniük. A leadott ajánlások érvényességét a választási iroda ellenőrzi.