
Bokros: Nincs lázadás az MDF-ben!
2010. március 17. 16:15
A kormányfőjelölt szerint nincs szó lázadásról az MDF-ben, amely azonban egy demokratikus párt, így természetesen vannak viták a tagok között.
„Nagy esélye van annak, hogy az MDF a parlamentbe kerül, és ott görbe tükröt tart majd mind a kormány, mind a populáris, mind az ordas ellenzék elé”
Összesen 31 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
miloka
2010. március 17. 19:22
Nem kell nektek Lala görbe tükröt tartani! Ott vagytok ti magatok görbetükörnek. Elég csak rátok néznünk!
Válasz erre
0
0
tanarseged ur
2010. március 17. 18:10
Az MDF-nek simán meglesz a kétharmad.
Százalékban.
Így: 0,667%.
Válasz erre
6
0
bz249
2010. március 17. 18:04
Na 1998-at is megtalaltam (eszmeletlenul szar ez a valasztasi adatbazis)
MDF 94+78 20 lista
Munkaspart 163 20 lista
KDNP 146 20 lista
MDNP 113 19 lista
Uj Szovetseg 47 14 lista
Válasz erre
2
0
Naményi
2010. március 17. 17:25
Olyan párt még nem jutott be állítólag, amelyik nem tudott minden körzetben jelöltet állítani. Ibolyáéknak pedig listájuk sem lesz mindenhol.
Válasz erre
3
0







