Az Action Network egy összetett szervezőplatform, amely a Lundával – mint adománygyűjtő felülettel – kiegészülve együttesen, „csomagban” érhető el. A Gulyás Márton-féle Partizán él is vele.
A háttérben ismét felbukkantak az egykori DatAdat-csoporthoz köthető szereplők. Jámbor Andrásék egy az egyben lemásolják a dollárbaloldal 2022-es receptúráját.
A körmére néztünk Juhász Péternek, aki a nemlétező ózdi gyermekotthonról szóló álhírt publikálta. A külföldről pénzelt baloldali hálózat Magyar Péter kampányához reaktiválta a bukott politikust.
Eddig erőforrásnak mondtátok a migrációt, most meg már csapás, ami lesújtott rátok?
p
3
0
1
Hírlevél-feliratkozás
Ne maradjon le a Mandiner cikkeiről, iratkozzon fel hírlevelünkre! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és elküldjük Önnek a nap legfontosabb híreit.
Összesen 7 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
ÁrPi
2010. január 15. 10:25
Autodidakta módon ilyen hülye, vagy álságos pislogó.
Pozitivan mondta egy kollégám aki anno valamiként személyesen is találkozott ezzel, hogy a Wallis vezérkarában Gordonka volt a szociálisan legérzékenyebb alak.
(Egyébként a Wallis- cégcsoport birodalmán belül müködő klasszikus (szocializmus-előtti) szakszervezetek léte (és hova tovább érdekérvényesítőképessége) felől érdeklődhetnének olyan emberek akik baloldaliak - úgymint "baloldali" kormányok törzsszavazói!)
Válasz erre
1
0
sky.net
2010. január 15. 09:18
ez a kisköcsög magától ennyire hülye ? vagy szakemberek kondícionálják erre... a sztrájk éppen úgy működik hogy a megegyezés kikényszerítése érdekében, a dolgozók a nem dolgozással zsarolnak... mert más módszer nem működik ... ez ennyi
és mindez egy kisebbségben kormányzó rohadt kis zsarnok tolvajbanda főmajmának fáj
hát rohadj meg bajnai... az egész országnak kellett volna öszöd másnapjától folyamatosan sztrájkolni (ha lett volna egy csöpp esze ) ameddig le nem folytok a csatornába... degenerált hülye tolvaj banda
Válasz erre
3
0
nyg
2010. január 15. 08:55
Bajnai csak akkor tárgyalna, ha a szakszervezetekkel megállapodnak az elégséges szolgáltatásról. Tehát zsarol.
Válasz erre
8
0
cutcopy
2010. január 15. 08:05
Ez zsarolás és felháborító, hogy néhányak nem hajlandók dolgozni fizetség nélkül - mondja egy zsarnok párt által támogatott zsarnok miniszterelnök..
Válasz erre
3
0
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!