Amerika hiába függesztette fel az Irán elleni olajszankciókat, Teherán máris szembeszegült

Teherán évtizedek óta először adhatott el dollárért olajat, miközben a nukleáris ellenőröket továbbra sem engedi be az országba.

Jutott-e előbbre a nyáron az ellenzék és a háború ügye? Mire volt jó az augusztus 20-i diplomáciai nagyüzem? Mi a baj az Európa-projekttel? Hírmagyarázat az elemzővel, Kohán Mátyással és Kacsoh Dániellel.

Ezekről is szó esett a Mandiner (nyári szünetről visszatérő) heti kibeszélő podcastjában: