Veterán fideszes politikusok „szóltak rá” a nemzeti tőkésekre: ezt kellene tenniük most

„Sokszor kellett egyes nagytőkések viselkedése miatt tartaniuk a hátukat a havi fizetésből élő jobboldaliaknak, így a sajtó munkatársainak is”.

A média és az újságírás egy komoly válságban van, ezt a válságot pedig a technológiai óriáscégek okozták. Az, hogy egy magyar újságíró minden tehetségét beleadva mit ír meg az majdhogynem másodlagos, mert majd az algoritmus és a cenzorok döntik el, hogy eljut-e az olvasókhoz. Médiaviszonyok és techcégek. Lánczi Tamással beszélgettünk.

A teljes beszélgetés itt tekinthető meg: