„A miniszterelnöktől nem várunk igazából semmit” – Orbán Viktor ismét megszólalt a Szőlő utcai botrányról (VIDEÓ)

A volt kormányfő a Hír Tv-nek adott exkluzív interjút.

Egy miniszterelnök, sok ember, és rengeteg telefon.

Ahogy arról a Mandiner is beszámolt, Magyarország első női köztársasági elnökének beiktatási ceremóniája után, a magyar miniszterelnök nem hagyhatta el azonnal a Kossuth teret, ugyanis szimpatizánsai körbevették, és közös fotókat kértek tőle.
A felemelő pillanatokról és az emlékezetes találkozásokról Orbán Viktor a közösségi oldalán egy videót is közzétett, amelyhez csak egy rövid kísérőszöveget írt: „Novák Katalin beiktatása, és ami utána volt”.
A felvételt alább tekinthetik meg:
Nyitókép: Képernyőfotó