Deutsch Tamás: Szégyellje magát mindenki, aki diktatúrát kiált

2020. június 17. 07:50

„Szégyellje magát mindenki, aki diktatúrát kiált egy olyan politikai helyzetre, amit nem szeret és ezzel, a valóban abban élő emberek szenvedését relativizálja” – fogalmazott a Fidesz európai parlamenti képviselője.

2020. június 17. 07:50

„Ujhelyi István európai parlamenti képviselő közvetlen munkatársa is részt vett az elhíresült MSZP-s mentős álvideó készítésében, ami többek között felveti a tiltott pártfinanszírozás problémáját is” – hangzott el a Hír TV Magyarország élőben című műsorában. Deutsch Tamás hozzátette: Gyalázatos dolog, amit a szocialisták tettek ennek az ügynek a kapcsán.

A veszélyhelyzet megszüntetéséről és annak visszhangjáról Deutsch Tamás elmondta, azon személyek, akik diktatúrát kiáltanak, a Magyarországon zajlott nyilas és kommunista diktatúrák áldozataival, megszenvedőivel szemben tiszteletlenek.

Miközben Ön ezt olvassa, valaki máshol már kattintott erre:

Valami nagyon nem stimmel: ezért beszél mindenki még mindig Orbán Viktorról

Valami nagyon nem stimmel: ezért beszél mindenki még mindig Orbán Viktorról
Tovább a cikkhezchevron

„Szégyellje magát mindenki, aki diktatúrát kiált egy olyan politikai helyzetre, amit nem szeret és ezzel, a valóban abban élő emberek szenvedését relativizálja” – fogalmazott a Fidesz európai parlamenti képviselője.

Összesen 29 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
VakzKommondor
2020. június 18. 09:24
tompival nem a diktatúra miatt van a baj.. hanem mert buta mint a segg
Válasz erre
1
0
istvanpeter
2020. június 17. 11:23
Diktatúra az nincs, csak a liberális kommunista vörös diktatúra maradványai ugatnak róla.
Válasz erre
3
1
billwilson
2020. június 17. 11:21
ugye emlékszünk h a fidesz ellenzékben diktatúrát kiabált 2006-2009ben? pedig akkor jóval több mozgástere volt az akkori ellenzéknek
Válasz erre
1
1
Kup Lung
2020. június 17. 10:42
Nyilvánvaló volt hogy a felhatalmazási törvény feloldásakor a Fidesz lecsapja a labdát. Ebbe a csapdába belesétáltatták az ellenzéket aki kellően bárgyú eleve nálunk ahhoz hogy bele is sétáljon. Aztán a szokásos ellenzéki partiarcok kellő hullámokat vertek EU szinten is ami tetézte a felhajtást. ---- Érdekes hogy mindenki tudta persze hogy ez a rendkívüli helyzet fel lesz oldva de eljátszotta a szerepét. ---- Persze a Fidesz részéről is kissé meglepő/szokatlan volt a határozatlan idő. Alkotmányozó 2/3-al bármikor bármit megcsinálhat akárhányszor hosszabbíthat ,rövidíthet stb stb. Kérdés hogy tőlük is mi értelme volt megint túllihegni az egészet mikor EU szinten nem áll jól a szekerük. A belpolitika oltárán érzésem szerint megint kissé az EU politikát feláldozták. Volt már rá példa ugye ,ezért is "sikerült" nekik egy jó pozíciójú EPP helyről felfüggesztett állapotba jutni. Partvonalról követni a legnagyobb pártcsalád történéseit. Nem egy sikersztori ha az ország szemszögéből nézzük mit is lépeget egy kormánypárt a legfőbb szövetségesi rendszerén belül. ---- Minden esetre diktatúra nyilván nincs ,az ellenzék ezt a lapot már annyiszor kijátszotta hogy már fel sem kapjuk a fejünket rá. Orbán is eljátszadozik a nagy felhatalmazásával itthon ,leszokni erről már nem fog. Viszont EU szinten eddig csak gyengülést érzékelni. És a folyamat még rosszabbodhat is őszre. Kíváncsian várom mit is lép. Tusk képét láthatjuk e vissza plakáterdőkön... Vagy azért finomítanak a "kommunikáción". Lenne mit. Aki egy Joseph Dault is magára tud haragítani na az már ne semmi. Hisz nála normálisabb ,jobb szándékú embert nagyítóval sem lehet találni az egész EU-ban. ----
Válasz erre
4
0
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!