Addig emeljük a hangerőt, amíg VÉGRE ODAFIGYELNEK RÁNK! – Elizabeth a Mandineren

Több ezres tüntetések, politikai konteók, személyes támadások és egy civil mozgalom, amely néhány hét alatt országos figyelmet kapott.

Könnyebb lesz tüntetni a Parlament előtt a jövő májusra felújított Kossuth téren a kiépített elektromos hálózat és WC-k miatt. A tér átépítéséért felelős Wachsler Tamás a Heti Válasznak elmondta, az északi térrész alatt háromszintes mélygarázst és egy látogatóközpontot alakítanak ki.